Імовірно, квінтесенція всіх мап CS:GO, Dust II стала класикою одразу ж після її першого випуску. Мапа ввібрала в себе саму суть CS, усунувши загострені краї. Нашими цілями оновлення мапи були:
  • Поліпшення видимості гравця на всій мапі
  • Поліпшення пересування мапою, включно з укриттями
  • Поліпшення зовнішнього вигляду, щоби відповідати сучасним мапам
Dust II зараз доступна! Дякуємо за ваші відгуки щодо бета-версії мапи. Нижче ви знайдете кілька головних моментів із того, що змінилося. Не соромтеся використовувати повзунки, щоби відстежити відмінності.
ЦІЛЬ «В» — КАЗБА
Декілька занадто темних місць у тунелях були виправлені природнім світлом, яке пробивається крізь обшарпаний, частково зірваний дах. Розбите авто біля місця закладання бомби трохи переміщене, що дозволило гравцям більш вільно пересуватися навколо нього. Дірка в стіні — так зване «вікно» — була розширена, рухатися біля неї стало легше. Окрім цього, «риштування» (підмостки) спрощено, металеві труби більше не стоятимуть на шляху до вашого наступного вбивства. Окрім того, кілька електричних стовпів було переміщено поза межі ігрової зони з метою зменшення непотрібного відволікання, але візуальна точність при цьому збережена.
ЦІЛЬ «A» — ГОТЕЛЬ «АВРОРА»
Із думкою про гравця було вдосконалено вибухонебезпечний вхід до цілі «A» за допомогою вилучення темних підворіть біля дальньої стіни. Вилучення набридливих зливних труб також покращило зазирання за кути.
Розбиті авто у місці закладання бомби «А» замінені одним авто, аби більше гравців могли рухатися довкола та на ньому. Досвідчені гравці тепер не хвилюватимуться, що вони зависнуть, а новачки не переживатимуть, що згорять. Набридлива фізика об’єктів, які можна зруйнувати, замінена на більш передбачувані статичні об’єкти, такі як трава і каміння.
ЦЕНТР
У центральній частині мапи було додано освітлення в нижньому тунелі для усунення темних кутків мапи.
Було змінено низку темних підворіть, а недоречне дверне укриття взагалі усунуте. Завдяки зменшенню кількості альков, на які можна застрибнути, у вас буде більше часу, щоби зосередитися на важливіших речах.
ХУДОЖНЄ ОФОРМЛЕННЯ
Хоча ігролад Dust II не виглядає старим, мистецтво потребує хорошого шліфування. Місце закладання бомби Б на мапі є тепер історичним Казбахом під реконструкцією, а місце закладання бомби А — базаром і готелем. Роздільність текстур збільшилася в чотири рази, а північноафриканський набір налаштований для використання у модифікаціях від спільноти. Тепер погані новини — двох піцерійних залів більше немає. Хороші новини — вони замінені двома стоматологічними кабінетами. Збіг? Мабуть ні.
НОВІ МОДЕЛІ ПЕРСОНАЖІВ
Славнозвісний загін «Leet Krew», класичні лиходії Dust II, що раніше були відомі як «Durah», також отримали перероблення, щоби відповідати своєму оновленому оточенню. Ці вдосконалені моделі персонажів терористів передизайнені у високій роздільності, щоби бути більш впізнаваними, помітними і канонічними. Загартовані ветерани незліченних раундів CS все ще одержимі світовим пануванням. Ви помітите, що кілька з «Leet Krew» можна знайти в новому салоні «De Coiffeur».
ЗІГРАЙМО!
Dust II впродовж багатьох років еволюціонувала в одну з найбільш збалансованих і канонічних мап CS:GO. Маючи це на увазі, ми вирішили радше покращити її, ніж здійснювати повний редизайн. Ваш відгук по беті допоможе нам визначити наступні кроки. Що би ви хотіли бачити далі як продовження еволюції мапи? Ми все ще хочемо почути це від вас.