Inferno повертається!

Від свого іконічного плану до базового ігроладу мапа Inferno стала миттєвою класикою і роками лишалася у центрі змагального CS:GO. Тому ми відмовилися від повної переробки мапи, а натомість зосередилися на тонкому налаштуванні і приємних покращеннях ігроладу.
Нашими цілями у перегляді мапи були:

 • Покращити видимість на всій мапі
 • Зробити простішим рух групою
 • Точне налаштування ігроладу, відповідно до побажань спільноти

 • Inferno зараз доступний у мапах групи «Резерву». Ми сподіваємося, що ви спробуєте цю мапу та надасте нам відгуки. Нижче наводиться короткий, поетапний огляд мапи, де виділено основні місця, які мають деякі зміни. Використовуйте повзунки, щоби побачити, як Inferno змінився у порівнянні з його попереднім втіленням.

  Ціль «А»

  Раніше під час атаки або повторного захоплення цілі «А» атакуюча команда могла зіткнутися з проблемами. Команда, яка оборонялася, могла зайняти набагато вигідніші позиції, а також злитися з оточенням.
  Дивіться у високій роздільності
  Ми зосередилися на видимості позицій, щоби дати нападникам більше можливостей використовувати своє спорядження (димові та світлошумові гранати) перед заходом на ціль.

  Ми забрали дах над ціллю для збільшення освітленості. Це також покращує огляд позиції між бібліотекою і балконом, як для снайпера, так і для закидання димовими гранатами.

  Ми замінили сумнозвісну вантажівку, яка служила шляхом виходу на балкон, на простий візок, який робить ігролад більш керованим і пришвидшує прохід на балкон.

  На підвищенні ми покращили огляд, змінивши вигляд декору, щоб атакуюча команда швидше змогла ідентифікувати ворога.
  Дивіться у високій роздільності
  На додаток до цих змін, шлях до балкону тепер більш відкритий, щоб атакуюча команда змогла закидати ціль світлошумовими гранатами перед своєю появою. Це повинно змусити оборонців бути завжди напоготові.

  Ще одна зміна — це вилучення «темної» спальні. Ця кімната була потужним оборонним місцем для спецвійськ і тому терористи змушені були використовувати гранати ще на підході до цілі.

  Вона була замінена на нішу (аналогічно з версію Counter-Strike 1.6), яку легше перевірити, але яка все одно достатньо хороша для оборони.

  Ціль «В»

  Це місце, як і шляхи до нього, спричинило найбільшу кількість відгуків спільноти.
  Дивіться у високій роздільності
  Підхід ми зробили ще більш відкритим, що дозволяє атакуючій команді рухатися більш вільно. Однак більш відкритий підхід дозволяє більш ефективно використовувати гранати, тому терористам слід бути більш уважними під час атаки.

  На кінці «Банану» ми замінили стару машину на простіші дерев’яні укриття, які можна прострелити з гвинтівки.

  На стіну в кінці вулиці тепер можна вистрибнути, але атакуюча команда зможе проглянути її, просто підстрибнувши зі свого місця.

  Остання ділянка перед ціллю «В» була розширена, даючи терористам деякі додаткові укриття перед заходом на місце.

  Також була удосконалена геометрія стін на цілі. Тепер спецвійська не зможуть закидати димові гранати на ціль «В» із різних кутків мапи.

  На місці закладання бомби теж відбулися деякі зміни. Ми забрали щілину між контейнерами і колоною, тепер можна самостійно задертися на ящики біля входу, і ще ми підвищили оглядовість самого місця.
  Дивіться у високій роздільності

  Центр

  Найбільшою зміною в центрі мапи стане підземне сполучення, яке поєднає головний та другий центральний прохід, і яке тепер частково можна пройти стоячи. Для входу під землю все ще потрібно присісти, але на півдорозі ви зможете встати.
  Дивіться у високій роздільності
  Ще одна невелика, проте значуща зміна: зник ліхтарний стовп, що роками притягував до себе мільйони куль. Тепер у вас менше на один об’єкт, який можна звинуватити у промаху.

  БАЗА ТЕРОРИСТІВ

  На базі терористів тепер нарешті відкрито прохід, який веде на другу центральну вулицю.
  Дивіться у високій роздільності

  НА ЗАВЕРШЕННЯ

  Незважаючи на зміни та оновлення по всій мапі, сам ігровий процес практично не змінився. Випускаючи нову версію Inferno у вигляді ранньої бети, ми отримали велику кількість відгуків і здійснили багато виправлень напередодні цієї офіційної версії. Дякуємо всім, хто вніс свій внесок. Ми продовжимо і далі слідкувати за ігровим процесом і здійснювати правки, відповідно до ваших відгуків.

  Поспішайте відвідати і спробувати нашу мапу та дайте нам знати, що ви про неї думаєте! Ми сподіваємося, що вам сподобається ця нова версія Inferno!