Уже доступно! Командні наліпки, автографи гравців та ЦІЛКОВИТО НОВІ командні графіті!
Наліпки команд, наліпки з автографами професійних гравців CS:GO, а також — вперше — графіті команд тепер доступні для придбання у грі або на ринку спільноти, і 50% прибутків підуть на підтримку гравців і організацій.
Командні наліпки
Використайте їх на вашій зброї, щоби підтримати свою улюблену команду. Ви можете отримати голографічні та лискучі наліпки команд, придбавши капсули з наліпками команд легенд та претендентів. Ви можете брати участь у змаганні «Atlanta 2017 Team Pick'Em» виключно з командними наліпками.
Наліпки з автографами гравців
Кожен гравець турніру має власну наліпку з автографом, котру можна наклеїти на зброю, щоби показати підтримку цього гравця чи команди. Лискучі наліпки з автографами гравців будуть доступні у капсулах з автографами легенд та учасників.
Залиште своє враження під час наступного матчу та підтримайте ваші улюблені команди, придбавши їхні командні графіті.
Змагання «Atlanta 2017 Team Pick'Em»
Робіть ставки та заробляйте очки для отримання трофею «Atlanta 2017 Team Pick'Em»! Використовуйте командні наліпки, щоби зробити вибір: здійсніть перше прогнозування до початку групового етапу. Здійсніть друге прогнозування після групового етапу і до початку плей-оф.
Груповий етап
Оберіть одну з двох непереможених команд (рахунок групового етапу 3-0), сім інших, які пройдуть далі, а також одну з двох, які вибудуть без жодної перемоги (рахунок групового етапу 0-3).

Вірні прогнози дадуть по 3 очки за кожен. Групові прогнози закриваються на початку групового етапу, тож переконайтеся, що зробили прогнози до того!
Плей-оф
Побудуйте свою турнірну сітку та передбачте переможців чвертьфіналу, півфіналу та фіналу.

Заробіть 12 очок за кожну правильну ставку чвертьфіналу, 10 очок — за півфінал, 7 очок — за правильну ставку на переможця фіналу. Ви можте створювати турнірну сітку одразу після завершення групового етапу; у вас буде цілий день для ставок. Коли плей-оф розпочнеться, сітка буде заблокована, тож переконайтеся, що ви заповнили її!
Вперед за золотом
Трофей змаганя «Pick’Em» — це значок, який можна розмістити поруч зі своїм аватаром у грі. Правильні ставки під час змагання «Pick'Em» дають вам очки, а бронзовий трофей можна покращити до срібного та золотого. Для ставок у вас має бути невикористана наліпка команди, яку ви обираєте. Однієї командної наліпки достатньо, щоби обрати команду під час групового етапу та плей-оф.

Якщо ви обираєте команду під час групового етапу, то відповідна наліпка блокується до кінця етапу. Так само, роблячи ставку під час плей-оф, ви блокуєте відповідну командну наліпку до кінця турніру. Скасування ставки не розблоковує наліпку — її неможливо буде використати чи обміняти. Після турніру будуть роздані трофеї.
Таблиця рекордів у світі та серед друзів
Окрім змагання «Pick'Em», ви також можете виграти кубок, змагаючись у прогнозах із друзями. Кожний етап події надає можливість заробити очки.
Часті питання

Що це за змагання «Atlanta 2017 Team Pick'Em»?

У змаганні «Pick’Em» ваша ціль — набрати якомога більше очок за рахунок правильних ставок на гру команд (добре чи погано) під час групового етапу, а також на команд-переможців під час плей-оф.

Як мені взяти участь у змаганні «Atlanta 2017 Team Pick'Em»?

Взяти участь у змаганні «Atlanta 2017 Team Pick'Em» можна виключно за допомогою командних наліпок, які можна придбати в грі або на ринку спільноти. Щоби зробити ставку в змаганні «Pick'Em», у вас має бути невикористана наліпка обраної команди.

Коли я можу взяти участь у змаганні «Atlanta 2017 Team Pick'Em»?

У вас є дві можливості взяти участь у змаганні «Pick'Em». Ви можете зробити ставки під час групового етапу до початку його першого матчу, після якого можливість прогнозів на груповий етап блокується. Ставки на плей-оф можна робити після групового етапу, але до першого матчу плей-оф, після якого можливість прогнозів на плей-оф блокується.

Як мені заробити очки у змаганні «Atlanta 2017 Team Pick'Em»?

Ви можете заробити до 102 очок, роблячи правильні ставки у змаганні «Team Pick'Em». Протягом групового етапу ви заробите 3 очки за кожну правильну ставку (всього 27 очок). Протягом плей-оф ви можете заробити 12 очок за кожну правильну ставку чвертьфіналу, 10 очок — за півфінал, 7 очок — за правильну ставку на переможця турніру (всього 75 очок).

Що я отримаю за правильну ставку у змаганні «Atlanta 2017 Team Pick'Em»?

Ви можете отримати бронзовий, срібний або золотий трофей, якщо заробите 25, 50 або 75 очок відповідно. Отриманий трофей можна виставити у своєму профілі CS:GO або Steam. Ви також можете позмагатися у прогнозах із друзями.