Mistrzostwa CS:GO
16 - 23 lipca
Drużynowe naklejki i graffiti oraz autografy profesjonalnych graczy CS:GO są już dostępne do kupienia w grze, na Rynku Społeczności Steam lub w ramach 50-częściowego megazestawu. 50% zysków ze sprzedaży zostanie przeznaczonych na wsparcie wyznaczonych graczy i ich organizacji.
Drużynowe naklejki
Umieśćcie je na swoich broniach, by okazać wsparcie waszym ulubionym drużynom. Warianty hologramowe oraz foliowane możecie znaleźć w pojemnikach z naklejkami legend oraz pretendentów. Naklejki drużynowe są kluczowe do gry w drużynowym Wyzwaniu Pick'Em.
Naklejki z autografami graczy
Tradycyjne, foliowane i - po raz pierwszy - złote naklejki można znaleźć w pojemnikach z autografami legend i pretendentów. Każdy z zawodników biorących udział w tym turnieju zostawił swój autograf, który możecie umieścić na swojej broni, okazując w ten sposób wsparcie jemu lub jego drużynie.
Drużynowe graffiti
Odciśnijcie ślad w swojej następnej grze i wesprzyjcie wasze ulubione drużyny, kupując ich graffiti.
Ten zestaw okolicznościowy zawiera 50 przedmiotów upamiętniających graczy oraz organizacje uczestniczące w mistrzostwach CS:GO PGL Major Kraków 2017: po 1 naklejce i graffiti wszystkich z 16 drużyn, po 8 pojemników z autografem legend oraz pretendentów oraz 1 naklejkę i graffiti z logiem PGL. 50% zysków ze sprzedaży tego zestawu okolicznościowego zostanie przeznaczonych na wsparcie wyznaczonych graczy i ich organizacji.
  Jak grać
Graj w drużynowe Wyzwanie Pick'Em Kraków 2017
Typujcie drużyny i zdobywajcie punkty, za które otrzymacie Trofeum Pick'Em! Aby wziąć udział w wydarzeniu, użyjcie naklejek turniejowych. Typowanie fazy grupowej kończy się w momencie rozpoczęcia fazy grupowej. Typowanie fazy play-off będzie dostępne od momentu zakończenia fazy grupowej do rozpoczęcia pierwszego meczu ćwierćfinałowego.
Faza grupowa
Wybierzcie jedną z dwóch drużyn, które awansują z fazy grupowej bez ponoszenia porażki, siedem innych, które również awansują oraz jedną z dwóch, która odpadnie bez odniesienia zwycięstwa. Za każde poprawne wytypowanie otrzymacie 3 punkty. Typowanie fazy grupowej kończy się w momencie rozpoczęcia pierwszego meczu, więc baczcie na czas!
Faza play-off
Wybierzcie zwycięzców meczy ćwierćfinałowych, półfinałówych oraz wielkiego finału.

Za każde poprawne wytypowania otrzymacie odpowiednio: 12 punktów za ćwierćfinał, 10 za półfinał oraz 7 za wielki finał. Typowanie staje się dostępne po zakończeniu fazy grupowej, a do sfinalizowania waszych wyborów będziecie mieli cały dzień. W momencie rozpoczęcia fazy play-off wasze typy zostają automatycznie zatwierdzone, więc przyszykujcie pełną drabinkę!
W drodze po złoto
Trofeum Wyzwania Pick'Em to odznaka, która może zostać wyświetlona obok waszego awataru w grze. Za każde poprawne typowania otrzymacie punkty, które pozwolą wam zdobyć brązowe, srebrne lub złote trofeum. Aby wytypować daną drużynę, potrzebna będzie jej naklejka z turnieju w Krakowie. Tej samej naklejki można użyć w fazie grupowej oraz fazie play-off.

Wytypowanie danej drużyny zablokuje naklejkę, czyniąc ją niezużywalną oraz niewymienialną do zakończenia danego etapu turnieju. Anulowanie typowania nie odblokuje naklejki - w dalszym ciągu nie będzie można jej użyć ani wymienić. Trofea zostaną przyznane po zakończeniu turnieju.
Rankingi globalne oraz znajomych
Oprócz możliwości zdobycia Trofeum Pick'Em będziecie też mogli porównać wasze wyniki na rankingu z waszymi znajomymi. Punkty zyskujecie za każde poprawne wytypowanie w obydwu etapach turnieju.
  Najczęściej zadawane pytania

Czym jest drużynowe Wyzwanie Pick'Em?

W tym wyzwaniu waszym celem jest zdobycie jak największej liczby punktów za poprawne wytypowanie drużyn, które awansują z fazy grupowej (i te, które spiszą się słabo) oraz tych, które wygrają swoje mecze w fazie play-off.

Jak mogę wziąć udział?

Do udziału w wydarzeniu używa się naklejek drużynowych, które można zakupić bezpośrednio w grze lub na Rynku Społeczności Steam. Naklejki nie mogą zostać nałożone na broń, by można było ich użyć w Wyzwaniu Pick'Em.

Gdzie odbywa się wydarzenie?

Bezpośrednio w grze, w dwóch miejscach - faza grupowa oraz faza play-off mają przeznaczone dla siebie zakładki dostępne po wybraniu turnieju w Krakowie po kliknięciu na „Oglądaj” w menu głównym. Typowania fazy grupowej kończą się w momencie rozpoczęcia pierwszego meczu. Po zakończeniu fazy grupowej dostępne będzie typowanie fazy play-off, aż do momentu pierwszego meczu ćwierćfinału, kiedy drabinka zostaje zablokowana.

W jaki sposób zdobywam punkty?

W ciągu wydarzenia drużynowego Wyzwania Pick'Em można zdobyć łącznie 102 punkty. W fazie grupowej każde poprawne wytypowanie zostanie nagrodzone trzema punktami (łącznie maksymalnie 27). W fazie play-off za każdy poprawnie wytypowany mecz można otrzymać odpowiednio: 12 za ćwierćfinał, 10 za półfinał oraz 7 za wielki finał (łącznie maksymalnie 75).

Co otrzymam za poprawne typowania?

Możesz zdobyć brązowe, srebrne lub złote Trofeum Wyzwania Pick'Em, uzyskując odpowiednio 25, 50 oraz 75 punktów. Trofea mogą zostać wyświetlone na twoim awatarze w CS:GO oraz na profilu Steam. Dodatkowo możesz rywalizować ze swoimi znajomymi o to, kto będzie najwyżej w tabeli wyników znajomych we Wyzwaniu Pick'Em.

Krakow image copyright: fcerez / 123RF Stock Photo