CS:GO Major Şampiyonası
16 - 23 Temmuz
Takım çıkartmaları, takım grafitileri ve CS:GO profesyonel oyuncuları tarafından imzalanmış çıkartmalar artık oyun içinden satın alınarak, Steam Topluluk Pazarından veya Steam'deki 50 Eşyalık Mega Paket üzerinden erişilebilir. Satışlardan elde edilen gelirin %50'si Krakov 2017'deki oyuncuları ve organizasyonları desteklemek için kullanılır.
Takım Çıkartmaları
Onları silahlarınıza yapıştırarak favori takımınıza desteğinizi gösterin. Holo ve Parlak takım çıkartmalarını Efsaneler veya Meydan Okuyanlar Takım Çıkartma Kapsüllerini satın alarak elde edebilirsiniz. Krakov 2017 Takım Seçim Mücadelesini sadece bu takım çıkartmaları ile oynayabilirsiniz.
Oyuncu İmza Çıkartmaları
Kağıt, Parlak ve ilk defa, Altın çıkartmalar Efsaneler ve Meydan Okuyanlar İmza Kapsüllerinde erişilebilirler. Turnuvadaki her oyuncunun bir silaha yapıştırarak o oyuncuya veya takıma olan desteğinizi gösterebileceğiniz imzalı bir çıkartması vardır.
Takım Grafitileri
Bir sonraki maçın sırasında bir beyanda bulunun ve favori takımlarınız onların takım grafitilerini satın alarak destekleyin.
Paket Krakov 2017 Major turnuvasında katılımcı olan oyuncu ve organizasyonların anısına 50 adet eşya içermektedir. Katılımcı 16 takımdan her biri için bir takım çıkartması ve bir takım grafitisi. Sekiz adet Efsane ve Meydan Okuyanlar oyuncu imza kapsülü, bir adet PGL çıkartması ve bir adet PGL grafitisi içerir. Bu etkinlik paketinin satışlarından elde edilen gelirin %50'si oyuncuları ve organizasyonları desteklemek için kullanılır.
  Nasıl Oynanır
Krakov 2017 Takım Seçim Mücadelesini Oyna
Bir Krakov 2017 Takım Seçim Ödülü için tahminler yapın ve puanlar kazanın! Takım Çıkartmalarını tahmin yapmak için kullanın: grup etabı başlamadan önce ilk tahminlerinizi gerçekleştirin. İkinci tahminlerinizi ise grup etabı bittikten sonra ve elemelerin başlangıcından önce gerçekleştirin.
Grup Aşaması
Namağlup iki takımdan birisini tahmin et (Grup Etabı skoru 3-0), tur atlayan diğer yedi takımı tahmin et ve herhangi bir maç kazanamadan elenen iki takımdan birisini tahmin et (Grup Etabı skoru 0-3). Doğru tahminlerin her biri 3 puan değerindedir. Grup seçimleri grup etabı başlayınca kilitlenir o yüzden grup etabı başlamadan seçimleri yaptığınızdan emin olun!
Elemeler
Eşleşmelerinizi oluşturun ve Çeyrek Final, Yarı Final ve Büyük Final kazananlarını tahmin edin.

Her doğru çeyrek final seçimi için 12 puan, her doğru yarı final seçimi için 10 puan ve Büyük Final kazananını seçmek 7 puan değerindedir. Eşleşmelerinizi oluşturmaya grup etabı sona erince başlayabilirsiniz ve değişiklik yapabilmek için bütün bir gününüz vardır. Elemeler başlayınca eşleşmeler kilitlenecektir o yüzden eşleşmelerinizin hazır olduğundan emin olun.
Altını Hedefle
Takım Seçim Mücadele ödülü oyunda avatarınızın yanında gösterebileceğiniz bir rozettir. Takım Seçim Mücadele oyunundaki doğru tahminler puan ve daha sonra gümüş veya altına yükseltebilen bronz bir rozet ile ödüllendirilir. Bir seçimde bulunabilmek için seçtiğiniz takımın kullanılmamış bir çıkartmasına sahip olmanız gerekmektedir.Tek bir takım çıkartması o takımı Grup Etabı ve Elemelerde seçebilmek için yeterlidir.

Grup Etabında bir seçim yapmak o çıkartmayı kilitleyecektir ve Grup Etabı maçları tamamlanana kadar çıkartma takas edilemez veya kullanılamaz olacaktır. Benzer bir şekilde, Eleme Etabında bir seçim yapmak o çıkartmayı turnuva tamamlanana kadar kilitleyecektir. Bir seçimi iptal etmek çıkartmanın kilidini açmayacaktır, çıkartma kullanılamaz ve takaslanamaz olarak kalacaktır. Ödüller turnuvadan sonra verilecektir.
Küresel ve Arkadaşlar Arası Sıralama Listeleri
Takım Seçim oyununu oynadığınız için bir ödül kazanmanın yanı sıra arkadaşlarınızla Arkadaş Sıralama Listelerinde rekabet edebilirsiniz. Etkinliğin her etabı puan kazanabilmek için bir fırsat oluşturur.
  Sıkça Sorulan Sorular

Krakov 2017 Takım Seçim Mücadelesi Nedir?

Takım Seçim Mücadelesinde hedefiniz Grup Etabında tur atlayan (ve iyi veya kötü performans gösteren) ve Elemeler süresince eşleşmelerini kazanacak olan takımları doğru tahmin ederek en yüksek skoru elde etmektir.

Krakov 2017 Takım Seçim Mücadelesini nasıl oynarım?

Krakov 2017 Takım Seçim Mücadelesi sadece, oyun içinden veya Steam Topluluk Pazarından satın alabileceğiniz Takım Çıkartmaları ile oynanır. Takım Seçim Mücadelesinde bir seçim yapabilmek için seçilen takımın kullanılmayan bir çıkartmasına sahip olmanız gerekir.

Krakov 2017 Takım Seçim Mücadelesini ne zaman oynayabilirim?

Takım Seçim Mücadelesini oynayabilmek için iki fırsatınız vardır. İlk Grup Etabı maçı başlayana kadar Grup Etabı için seçim yapabilirsiniz. O noktadan sonra Grup Etabı seçimleri kilitlenir. Grup Etabı sona erdikten sonra Eleme seçimlerinizi yapabilirsiniz ve ilk Eleme maçına kadar seçimlerinizi ayarlayabilirsiniz. O noktadan sonra büyük Eleme seçimleri kilitlenir.

Krakov 2017 Takım Seçim Mücadelesinde nasıl puan kazanabilirim?

Takım Seçim Mücadelesinde doğru seçimler yaparak 102 puana kadar ulaşabilirsiniz. Grup Etabı süresince, her doğru seçim için 3 puan kazanabilirsiniz (27 puan mevcut). Elemeler süresince her doğru Çeyrek Final seçimi için 12 puan, her doğru Yarı Final seçimi için 10 puan ve turnuvanın kazananını doğru seçmek 7 puan değerindedir (75 puan mevcut).

Krakov 2017 Takım Seçim Mücadelesinde doğru tahmin yaparsam ne kazanırım?

Bronz, Gümüş veya Altın Takım Seçim Mücadele Ödülünü kazanmak için sırasıyla 25, 50 veya 75 puan toplamalısınız. Takım Seçim Mücadele Kupaları CS:GO Avatarınızda veya Steam profilinizde sergilenebilen rozetlerdir. Bir ödül kazanmanın yanı sıra arkadaşlarınız ile de Arkadaş Sıralama Listesinde rekabet edebilirsiniz.

Krakow image copyright: fcerez / 123RF Stock Photo