Представляємо операцію «Розірвана мережа». Уперше в CS:GO, ведіть свого улюбленого персонажа в бій з новими агентами! Заробляйте нагороди: нових агентів, нові колекції зброї, наліпки, графіті тощо в новому форматі бойової перепустки.

Нагороди операції

Колекція агентів «Розірвана мережа»

Уперше в CS:GO, розблокуйте цілком нових агентів спецвійськ та терористів і використовуйте їх на будь-якій мапі. Їх можна отримати як нагороду за поступ в операції. Виконуйте завдання й заробляйте зірки, щоби розблокувати та спорядити агентів. Або ж візьміть стандартного місцевого агента чи оперативника з переліку персонажів мапи.

Морський котик із загону 6 | NSWC SEAL

Видатний агент

Морські котики із загону 6 завжди прагнуть бою та перемог і знають, як потрібно виконувати завдання.

«Я просто радий бути тут».

Подвійний Маккой | USAF TACP

Старший агент

Подвійний Маккой отримав своє прізвисько, бо пройшов польову підготовку TACP двічі. Офіційні джерела пояснюють це плутаниною в розкладі, але його напарники кажуть, що йому просто сподобалося. Завдяки нелюдським резервам фізичної та психічної витривалості Маккой зазвичай лишається переможцем у будь-якому конфлікті — фізичному чи вербальному.

«Так. Досі тут».

Патрон | NSWC SEAL

Винятковий агент

Відомий як «Збройний сомельє» шостого загону морських котиків, Патрон ретельно перевірив у бойових умовах і оцінив майже кожну наявну зброю. Загін покладається на його знання маловідомої зброї, котра дає суттєву перевагу в наземних операціях… Однак для збереження свого часу вони уникають розмов із Патроном на цю тему.

«Вона говорить зі мною. Зброя. Вона має почуття».

Командо з третьої роти | KSK

Видатний агент

Елітний солдат із німецького підрозділу «Kommando Spezialkräfte», учасники якого входять до третьої роти командо сил KSK і пройшли ретельний відбір.

«Це не стосується поточного завдання».

Лейтенант-командер Ріксоу | NSWC SEAL

Експертний агент

Лейтенант-командер Ріксоу має кумедно просте ставлення до важких боїв, тож навіть у найважчих ситуаціях він зберігає свій загін морських котиків спокійним і смертоносним. Він очолював більше операцій, ніж будь-який інший співробітник SEAL. Ріксоу знає, що життя коротке, тому заохочує свій загін розважатися якнайчастіше, наприклад, весело відстрілюючи ворогів та даруючи їм осколкові гранати.

«Хот-доги, дівчатка й гранати. Ура!»

Елітний містер Махлик | Елітний підрозділ

Експертний агент

Містер Махлик розпочав свою діяльність як закупівельний консультант у збройних магнатів і швидко здійнявся по службовій драбині до світового списку найнебезпечніших злочинців. Ходять чутки, що він останній нащадок нещодавно поваленого близькосхідного монарха. Елітна військова підготовка, приватна освіта закордоном та численні банківські рахунки викликають підозри, що містер Махлик маневрує в напрямку відродження суверенної могутності історичних земель своєї родини.

«Тиск і час».

Професор Шахмат | Елітний загін

Старший агент

Після отримання диплома з відзнакою, професор Шахмат почав викладацьку діяльність, аби передавати свої знання наступним поколінням. З кожним новим курсом він усвідомлював, що студенти не мають його революційних поривів. Він помітив, що починає тупіти в цьому середовищі, тож вирішив шукати нових випробувань — опановувати мистецтво війни.

«Дивіться і вчіться».

Осіріс | Елітний підрозділ

Винятковий агент

Осіріс отримав своє прізвисько за звершення правосуддя, зазвичай неймовірно швидкого, навіть занадто. Його пояснення просте: «Коли ваш час коштуватиме стільки, як мій, ви теж не витрачатимете його на балачки». Упевнений, майстерний і стрімкий, Осіріс отримує задоволення від виконання завдань із неперевершеною ефективністю.

«Є заперечення?»

Ґрунтовний повстанець | Елітний підрозділ

Видатний агент

Експерт зі знання місцевих реалій для міських операцій елітного підрозділу, Ґрунтовний повстанець отримав своє прізвисько за те, що часто прислуховується до землі.

«Це сигнал».

Спецагент Ава | ФБР

Експертний агент

Недооцінена спочатку, спецагент Ава швидко стала найдієвішою секретною зброєю для своєї команди. Попри те, що вона отримала три з п’яти можливих почесних медалей ФБР, Ава байдужа до своїх звершень. Вона вважає, що це ніщо у порівняння з тим, як вона зростала з чотирма старшими братами у міській частині Нью-Джерсі. Спецагент Ава знаходить щастя в простих речах: у беззаперечних перемогах, холодному пиві й перетворенні поганих хлопців на пласкі паляниці.

«Вони мене побачили. Розгубилися. А потім померли».

Майкл Сайферс | ФБР: снайпер

Старший агент

Колишній атлет першого дивізіону Сайферс був завербований ФБР, коли його спортивна кар’єра рано завершилася через травму. Однак навіть за таких обставин він лишається позитивним. Важко знайти когось, хто хоче бути успішним і при цьому робити добро, але Сайферс саме такий.

«Звісно, я вже завершив свої вправи».

Маркус Делроу | ФБР: антитерор

Винятковий агент

Для Маркуса Делроу немає незначних деталей. Спорядження, план бою, тактика ворога — все це він уже двічі обдумав. Бути на два кроки попереду йому вдається найкраще, тож Делроу гордо носить звання мізків операції.

«Лишилося тільки втілити».

Оперативник | ФБР: SWAT

Видатний агент

Учасники загонів SWAT із ФБР викликаються в найнебезпечніших ситуаціях. Антитерористичні операції, порятунок заручників, знешкодження бомб — лише деякі із численних спеціалізацій агентів цього підрозділу.

«Відданість, сміливість, чесність».

Максимус | Сабре

Винятковий агент

Вмотивований тліючою внутрішньою люттю та вічною одержимістю помстою за провини великі, малі й неважливі, Максимус — це перший вибір «Сабре» для підтримки в завданні для ближнього бою. Немає такої кривди, за яку не можна заплатити кров’ю.

«Ні, це у ВАС надмірна реакція».

Драґомир | Сабре

Винятковий агент

Небагатослівний Драґомир неймовірно терплячий. Відомий тим, що може чекати в засідці цілі дні. Дехто вважає, що він один із найкращих снайперів «Сабре». Інші вважають, що він просто спить. Точно не знає ніхто, адже ніхто звідти не повертався живим.

«…Я чекаю».

«Доктор» Романов | Сабре

Експертний агент

Займаючись контрабандою медикаментів через спірні кордони протягом понад 30 років поспіль, «Доктор» тепер очолює диверсійний відділ «Сабре». Ходять чутки, ніби він був відповідальним за синхронне знищення кількох електростанцій ООН, тому не дивно, що вороги вважають Романова обачним, поміркованим і жахливо точним. Звісно, його мати вважає, що він просто потрапив у погану компанію.

«Усе просто: виконуємо план. А план має бути один — перемогти».

Резан Готовий | Сабре

Старший агент

Гранатометник-експерт, що колись став відомим завдяки своїй книзі «Щастя бути готовим», Резан Готовий вважається самопроголошеним головою «Сабре». Завдяки своєму палкому характеру в ситуаціях, коли все йде не за планом, він ще отримав прізвисько Резан Червоний, однак воно йому не личить.

«Я дійсно пишаюся своєю роботою».

Чорний вовк | Сабре

Старший агент

Чорний вовк знищує ворогів «Сабре» із надприродною рішучістю й зібраністю. Він виріс у суворих лісах східної Європи, тому має неймовірно розвинене чуття присутності людей.

«Щоби їх убити, мені не обов’язково їх бачити».

Офіцер загону B | SAS

Видатний агент

Надсекретні та неймовірно смертоносні офіцери SAS роками відточують свої навички через проникнення на ворожу територію, врятування заручників і виконання місій *ЗАСЕКРЕЧЕНО*, про які громадськості не варто знати.

«Хто насмілиться, той переможе».

Солдат | Фенікс

Видатний агент

Здібний стрілець, завербований угрупуванням «Фенікс» напередодні кампаній із повернення втраченої території. Солдати несуть смерть навіть поодинці, то що вже казати, якщо їх багато.

«Коли стріляти?»

Убивця | Фенікс

Видатний агент

Багатопрофільний найманий вбивця з угрупування «Фенікс». Убивці не беруться за будь-які замовлення; вони беруться лише за ті, що їх цікавлять.

«Час — гроші».

Різник | Фенікс

Винятковий агент

Різник — надзвичайно важливий агент угрупування «Фенікс», що забезпечує його домінування в ближньому бою. Міцний і здатний завдавати приголомшливої шкоди за мінімальних витрат, Різник заробив своє прізвисько за повторне захоплення табору «Фенікс», коли мав лише штик-ніж M9 і знайдену зброю.

«Якщо можна когось зарізати, я так і зроблю».

Похвали наприкінці матчу

Counter-Strike — це не лише про вбивства, смерті й рейтинг. Іноді приємно дізнатися, що ви закидали ворогів гранатами найбільше.

Нові колекції зброї

Отримуйте нагороди з нових колекцій зброї «Північ», «Сент-Марк», «Канали» й «Розірвана мережа».

Shattered Web Knives

Introducing four new knives in original finishes. Open a Shattered Web Case for a chance at one of four new knives, the Paracord handled field knife, the Survival, the Nomad, and the Skeleton knife.

The Norse Collection

The Norse Collection features designs by The Honey Badger

The St. Marc Collection

The St. Marc Collection features designs by Chemical Alia

The Canals Collection

The Canals Collection features designs by Teo~

Колекція наліпок «Розірвана мережа»

Збирайте нові наліпки «Розірваної мережі», створені художником daniDem зі спільноти. Ці наліпки доступні як нагороди лише під час операції «Розірвана мережа».

Графіті «Розірвана мережа»

Завдання операції «Розірвана мережа»

Щотижня з’являтиметься нова картка, яка міститиме 6 унікальних завдань, які можна виконувати у будь-якому порядку. Виконуйте їх та отримуйте зірки в різних режимах: звичайний і змагальний, «Небезпечна зона», «Вартовий» і не тільки!

Кооперативні завдання нападу «Вартовий»

Об’єднуйтеся з другом і захистіть світ від терористів у нових складних кооперативних кампаніях. Виконуйте завдання у власному темпі й заробляйте очки досвіду вартового, а також зірки операції й випадіння зброї.

Поліпшувана монета «Розірвана мережа»

Виконуйте завдання й поліпште свою монету «Розірвана мережа» з бронзової до діамантової.

Нові мапи

Покажіть себе якомога краще у низькогравітаційних завданнях «Летючий розвідник» на новій місячній заставі на мапі Lunacy та змагайтеся за останнє місце на новій, створеній спільнотою, мапі «Небезпечної зони» — Jungle. Ці мапи також доступні у звичайних змагальних режимах.

 

ЧаПи «Розірвана мережа»

Як заробити нагороди?

Операція «Розірвана мережа» має формат бойової перепустки. Перепустка має багато рівнів, для переходу на наступний потрібно зібрати достатню кількість зірок, після чого ви отримуєте новий рівень і нагороду операції. Наприклад, якщо ви маєте 20 зірок, а наступна нагорода потребує 22 зірки, то вам потрібно зібрати ще 2. Їх можна отримувати за виконання завдань або просто придбати.

Як мені отримати зірки операції?

Зірки операції можна отримати за допомогою виконання щотижневих завдань або ж придбати у грі. Щотижня картка завдань може принести вам шість зірок (окрім першого, де ви зможете заробити десять зірок). Ви можете виконувати всі ці завдання у будь-який час після їхнього відкриття й заробити всього до 100 зірок — цього достатньо для отримання всіх нагород операції.

Як я можу поліпшити монету операції?

Єдиний спосіб поліпшити монету операції «Розірвана мережа» — виконувати завдання зі щотижневої картки. Ваша монета поліпшиться до срібної після виконання 33 завдань, до золотої — після 66 завдань, до діамантової — після виконання всіх 100 завдань.

Чи можу я заробити більше нагород після отримання всіх зі шкали нагород?

Так. Ми не встановлювали обмеження на кількість проходжень шкали нагород. Навіть після отримання 100 зірок від виконання завдань ви можете придбати додаткові.

Які агенти мають унікальні емоції та голосові репліки?

Експертні агенти мають унікальні емоції та голосові репліки, їх можна спорядити в будь-якому ігровому режимі на будь-якій мапі. Ви отримаєте одного експертного агента після того, як заробите 100 зірок.

Чи можу я виконувати завдання без перепустки?

Так, але ви не отримаєте нагород операції. Для цього вам необхідно активувати у своєму акаунті перепустку на операцію.

Що я отримаю, придбавши перепустку?

  • Ви отримаєте монету операції «Розірвана мережа», яку можна поліпшити з бронзової до діамантової та показати у своєму профілі CS:GO.
  • Нагороди операції містять нових персонажів, графіті, наліпки й збройні футляри «Розірвана мережа», а також зброю з трьох нових колекцій.
  • Очки досвіду профілю за виконання завдань.

Чи можу я дарувати перепустку на операцію?

Перепустки на операцію можна дарувати лише через тиждень після придбання. Одразу після придбання ви не зможете їх подарувати.

Як мені взяти участь у завданнях?

Для участі в завданнях вам потрібно просто натиснути на опис завдання в головному меню. Гра автоматично поставить вас у чергу на вибране завдання.

Скільки триватиме операція «Розірвана мережа»?

Операція триватиме 16 тижнів. Щотижня відкриватиметься новий набір завдань.For more FAQs see the Operation Shattered Web Support article.