Získejte samolepky týmů, podpisy hráčů A NOVĚ TAKÉ graffiti týmů!
Přímo ve hře či na komunitním trhu si nyní můžete zakoupit samolepky týmů, samolepky podepsané profesionálními hráči a poprvé také graffiti týmů. Polovina výtěžku z prodejů těchto předmětů bude použita na podporu hráčů, týmů a organizací.
Samolepky týmů
Nalepte samolepky na svoji zbraň a ukažte podporu svému oblíbenému týmu. Pokud toužíte po holografické nebo speciální samolepce, zakupte si kapsli Legend či Vyzyvatelů. A nezapomeňte, pouze hráči se samolepkami týmů se mohou zúčastnit tipovací soutěže šampionátu ELEAGUE Atlanta 2017.
Podepsané samolepky hráčů
Mimo toho má každý z hráčů účastnících se šampionátu podepsanou samolepku, kterou můžete ukázat podporu přímo svému idolu. Speciální samolepky hráčů pak lze získat z kapslí Legend a Vyzyvatelů.
Podpořte svůj oblíbený tým a zkrášlete jeho graffiti vybrané bojiště.
Tipovací soutěž šampionátu ELEAGUE Atlanta 2017
Tipněte si pomocí samolepek týmů na vítěze a získejte body potřebné pro zisk trofeje tipovací soutěže ELEAGUE Atlanta 2017. Své tipy na skupinovou fázi však nezapomeňte zadat ještě před jejím začátkem a po jejím skončení se vraťte otipovat playoff!
Skupinová fáze
Tipněte si jeden ze dvou týmů, který postoupí bez jediné prohry (tzn. se skóre 3:0), zbývajících sedm týmů, které postoupí a jeden ze dvou týmů, který vypadne bez jediné výhry (tzn. se skóre 0:3).

Každý správný tip je roven 3 bodům. Tipy na skupinovou fázi se uzamknou s jejím začátkem, tak si pospěšte!
Playoff
Vyplňte tabulku playoff a správně odhadněte čtvrtfinalisty, semifinalisty a vítěze.

Každý správný tip na čtvrtfinalistu je roven 12 bodům, každý správný tip na semifinalistu 10 bodům a správný tip na vítěze 7 bodům. Svoji tabulku můžete začít vyplňovat ihned po skončení skupinové fáze a na případné úpravy pak budete mít ještě jeden celý den. Jakmile však playoff začne, Vaše tabulka bude uzamčena!
Dostaňte se ke zlatu
Trofej tipovací soutěže je odznak, který si můžete vystavit na avataru ve hře. Správné tipy v tipovací soutěži Vám zajistí body a po určitém mezníku bronzový odznak, jenž bude možné dalšími body vylepšit na stříbrný či zlatý. Abyste mohli zadat tip, musíte vlastnit nepoužitou samolepku týmu, na který si chcete tipnout. Jednu samolepku daného týmu můžete použít jak pro skupinovou fázi, tak playoff.

Použitím samolepky pro zadání tipu na skupinovou fázi ji uzamknete a do konce této fáze šampionátu ji nepůjde znovu použít ani vyměnit. To samé platí pro playoff, kdy bude samolepka uzamknuta do konce šampionátu. Pokud svůj tip odeberete, nezrušíte tím uzamčení samolepky. Trofeje budou uděleny po skončení šampionátu.
Žebříčky
Kromě zisku trofeje se můžete pokusit také o mnohem podstatnější cíl – porážku svých přátel, jejichž bodové skóre zjistíte v žebříčku. Pamatujte, že každá fáze šampionátu skýtá možnost získat body!
Frequently Asked Questions

Co je „Tipovací soutěž ELEAGUE Atlanta 2017“?

V tipovací soutěži je Vaším úkolem získat co nejvíce bodů správným určením týmů, které postoupí ze skupinové fáze (nebo se jim bude dařit dobře/špatně) a správným vyplněním tabulky zápasů playoff.

Jak se mohu do tipovací soutěže zapojit?

Pro účast jsou potřeba samolepky týmů, jež si můžete zakoupit přímo ve hře či na komunitním trhu služby Steam. Abyste mohli zadat tip, musíte vlastnit nepoužitou samolepku týmu, na který si chcete tipnout.

Kdy tipovací soutěž probíhá?

Tipovací soutěž bude rozdělena na dvě části. V první si budete moci tipnout na skupinovou fázi a to do okamžiku, než začne první její zápas. Potom budou tipy uzamčeny a teprve na konci skupinové fáze budete moci vyplnit tabulku playoff. Stejně jako u skupinové fáze, i zde se s prvním zápasem tabulka uzamkne.

Jak v tipovací soutěži získám body?

Během skupinové fáze získáte 3 body za každý správný tip (maximálně 27 bodů). Během playoff získáte 12 bodů za každého správně určeného čtvrtfinalistu, 10 bodů za semifinalistu a 7 bodů za vítěze (maximálně 75 bodů). Celkem tedy můžete získat až 102 bodů.

Co mohu v tipovací soutěži vyhrát?

V tipovací soutěži můžete získat bronzovou (25 bodů), stříbrnou (50 bodů) nebo zlatou (75 bodů) trofej, která je zároveň odznakem, jenž si můžete vystavit na avataru ve hře a na svém profilu služby Steam. A pokud Vám není trofej dost, tak nebojte, k dispozici budou i žebříčky, kde to budete moci nandat svým přátelům.