Великий турнір CS:GO
16—23 липня
Командні наліпки, командні графіті та наліпки з підписами професійних гравців CS:GO відтепер доступні для придбання в грі, на ринку спільноти Steam або в мегакомплекті 50 предметів у Steam. 50% прибутків отримають гравці та організації, що беруть участь у великому турнірі «Краків 2017».
Командні наліпки
Використайте їх на вашій зброї, щоби підтримати свою улюблену команду. Ви можете отримати голографічні та лискучі наліпки команд, придбавши капсули з наліпками команд легенд та претендентів. Ви можете брати участь у змаганні «Краків 2017 — передбачення на команди» винятково з командними наліпками.
Наліпки з автографами гравців
Паперові, лискучі та — уперше — золоті наліпки доступні в капсулах з автографами легенд та претендентів. Кожен гравець на турнірі має наліпку з автографом, яку ви можете розмістити на своїй зброї, щоби виказати підтримку йому чи команді.
Командні графіті
Залиште своє враження під час наступного матчу та підтримайте улюблені команди, придбавши їхні командні графіті.
Комплект містить 50 предметів гравців та організацій, які беруть участь у великому турнірі CS:GO «Краков 2017» від PGL: одну наліпку та одне графіті для кожної з 16 команд-учасниць, вісім капсул з автографами гравців-легенд та вісім капсул з автографами гравців-претендентів, одну наліпку «PGL» та одне графіті «PGL». 50% прибутку з продажу цього комплекту отримають відповідні гравці та організації.
  Як грати
Зіграйте в змагання «Team Pick'Em» великого турніру в Кракові
Робіть ставки та заробляйте очки для отримання нагороди «Krakow 2017 Team Pick'Em»! Використовуйте командні наліпки, щоби зробити вибір: здійсніть перше передбачення до початку групового етапу. Здійсніть друге передбачення після групового етапу і до початку плей-оф.
Груповий етап
Оберіть одну з двох непереможених команд (рахунок групового етапу 3-0), сім інших, які пройдуть далі, а також одну з двох, які вибудуть без жодної перемоги (рахунок групового етапу 0-3). Правильні передбачення дадуть по 3 очки за кожен. Групові передбачення закриваються на початку групового етапу, тож устигніть зробити їх!
Плей-офи
Побудуйте свою турнірну сітку та передбачте переможців чвертьфіналу, півфіналу та фіналу.

Заробіть 12 очок за кожну правильну ставку чвертьфіналу, 10 очок — за півфінал, 7 очок — за правильну ставку на переможця фіналу. Ви можете створювати турнірну сітку одразу після завершення групового етапу; у вас буде цілий день для ставок. Коли плей-оф розпочнеться, сітка буде заблокована, тож переконайтеся, що ви заповнили її!
Уперед за золотом
Нагорода змагання «Pick’Em» — це значок, яку можна розмістити поруч зі своїм аватаром у грі. Правильні передбачення під час змагання «Pick'Em» дають вам очки, а бронзову нагороду можна поліпшити до срібної та золотої. Для передбачень ви повинні мати невикористану наліпку команди, яку обираєте. Однієї командної наліпки достатньо, щоб обрати команду під час групового етапу та плей-оф.

Якщо ви обираєте команду під час групового етапу, то відповідна наліпка блокується до кінця етапу. Так само, роблячи ставку під час плей-оф, ви блокуєте відповідну командну наліпку до кінця турніру. Скасування передбачення не розблоковує наліпку — її неможливо буде використати чи обміняти. Нагороди будуть роздані після турніру.
Таблиці лідерів у світі та серед друзів
Окрім змагання «Pick'Em», ви також можете виграти кубок, змагаючись у передбаченнях із друзями. Кожен етап події надає можливість заробити очки.
  Часті питання

Що це за змагання «Krakow 2017 Team Pick'Em»?

У змаганні «Pick’Em» ваша ціль — набрати якомога більше очок шляхом правильних ставок на гру команд (добре чи погано) під час групового етапу, а також на команд-переможців під час плей-оф.

Як мені взяти участь у змаганні «Krakow 2017 Team Pick'Em»?

Узяти участь у змаганні «Krakow 2017 Team Pick'Em» можна лише за допомогою командних наліпок, які можна придбати в грі або на ринку спільноти. Щоби зробити ставку в змаганні «Pick'Em», у вас має бути невикористана наліпка обраної команди.

Коли я можу взяти участь у змаганні «Krakow 2017 Team Pick'Em»?

У вас є дві можливості взяти участь у змаганні «Pick'Em». Ви можете зробити ставки під час групового етапу до початку його першого матчу, після якого можливість передбачень на груповий етап блокується. Ставки на плей-оф можна робити після групового етапу, але до першого матчу плей-оф, після якого можливість передбачень на плей-оф блокується.

Як мені заробити очки в змаганні «Krakow 2017 Team Pick'Em»?

Ви можете заробити до 102 очок, роблячи правильні ставки в змаганні «Team Pick'Em». Протягом групового етапу ви заробите 3 очки за кожну правильну ставку (всього 27 очок). Протягом плей-оф ви можете заробити 12 очок за кожну правильну ставку чвертьфіналу, 10 очок — за півфінал, 7 очок — за правильну ставку на переможця турніру (всього 75 очок).

Що я отримаю за правильне передбачення в змаганні «Krakow 2017 Team Pick'Em»?

Ви можете отримати бронзову, срібну або золоту нагороду, якщо заробите 25, 50 або 75 очок відповідно. Отриману нагороду можна виставити у своєму профілі CS:GO або Steam. Ви також можете позмагатися в передбаченнях із друзями.

Krakow image copyright: fcerez / 123RF Stock Photo