Karşınızda Operasyon Parçalanmış Ağ. CS:GO tarihinde ilk defa, yeni kuşanılabilir ajanlar sayesinde favori karakterinizi sahaya indirin. Yeni mücadele bileti formatıyla yeni ajanlar, yeni silah koleksiyonları, çıkartmalar, grafitiler ve daha fazlasını kazanın.

Operasyon Ödülleri

Parçalanmış Ağ Ajan Koleksiyonu

CS:GO tarihinde ilk defa yeni T ve AT karakterler açabilecek ve bunları istediğin haritada kuşanabileceksin. Bütün bu yeni AT ve T ajanları görev ilerlemesi ödülü olarak gelecek. Görevleri tamamla, yıldız kazan, ajanları aç ve kuşan. Veya harita bazlı mevcut ajanları kullanmak için varsayılan yerel ajanları veya ajanları kuşan.

Seal Team 6 Askeri | NSWC SEAL

Güzide Ajan

Savaşa hazır, kazanmaya aç olan Seal Team 6'in askerleri bir işi nasıl tamamlamaları gerektiğini bilir.

"Burada olmaktan mutluyum."

"Çift Dikiş" McCoy | USAF TACP

Üstün Ajan

"Çift Dikiş" McCoy'un lakabı, TACP saha talimini iki kere tamamlamasından geliyor. Resmî kayıtlara göre zamanlamayla ilgili bir karışıklık olmuş fakat takım arkadaşları, onu bu talimi üçüncü bir defa tamamlamaktan alıkoyduklarını bildirdi. İnanılmaz bir fiziksel ve zihinsel güce sahip McCoy genelde her tür çatışmada en son ayakta kalan kişi oluyor.

"Evet, hâlâ ayakta."

Saçma | NSWC SEAL

Sıra Dışı Ajan

SEAL takımının "Silah Dağıtım Uzmanı" olarak bilinen Saçma, emrindeki neredeyse bütün askeri silahları sahada derinlemesine test etti ve inceledi. ST6 komandoları, zamandan kazanmak için Saçma ile silahlar hakkında konuşmamak için ellerinden geleni yapsalar da operasyon esnasında avantajı ele geçirmek için Saçma'nın az bilinir silahlar üzerine olan bilgisine güvenirler.

"Benimle konuşuyorlar. Silahlar. Onların da duyguları var."

3. Komando Bölüğü | KSK

Güzide Ajan

Kommando Spezialkräfte üyesi seçkin bir asker. KSK'nin Operasyonel Kuvvetlerine katılacak askerler, Almanya'nın 3. Komanda Bölüğü'ne ait askerleri arasından özenle seçilir.

"Bunun konumuzla hiçbir ilgisi yok."

Binbaşı Ricksaw | NSWC SEAL

Üstat Ajan

Binbaşı Ricksaw'un ağır muharebe esnasında altındakileri serbest bırakma tavrı sayesinde, en kötü durumlarda bile SEAL takımı sakin ve ölümcül oluyor. Bugüne kadar SEAL komandoları arasında en fazla özel görevi yönetmiş olan Bnb. Ricksaw, hayatın ne kadar kısa olabileceğinin farkında. Takımının hayattayken iyi vakit geçirmesini istiyor ve Ricksaw'a göre iyi vakit geçirmek demek, yüksek değere sahip hedeflere cehennemi ve kaosu neşeyle sunmaktır.

"Sosisliler, kadınlar ve el bombaları. Yaşasın!"

Seçkin Bay Muhlik | Seçkin Tayfa

Üstat Ajan

İlk olarak silah sektörünün önde gelenleriyle "Satın Alma Danışmanı" olarak çalışan Bay Muhlik, kısa bir sürede dünya çapındaki çeşitli emniyet teşkilatlarının "En Çok Aranan İlk 10 Suçlu" listesinde kendine yer buldu. Gerçek kimliği, iddialara göre, yakın zamanda devrilmiş bir Orta Doğu kralının son vârisi olduğu yönünde. Aldığı üstün askeri eğitime, uluslararası özel okul eğitimlerine ve çeşitli uluslararası banka hesaplarına dair kanıtların ortaya çıkmasıyla birlikte Bay Muhlik'in, ailesinin tarihi toprakları üzerinde egemen bir gücü yeniden oluşturmak için harekete geçtiğinden şüpheleniliyor.

"Baskı ve zaman."

Prof. Şahmat | Seçkin Tayfa

Üstün Ajan

Yüksek şeref derecesiyle mezun olan Prof. Şahmat, öğrendiği bilgileri yaymak için onları öğretmeye başladı. Şahmat, her geçen dersle birlikte öğrencilerinin, kendisiyle aynı devrimci idealleri paylaşmadığını fark etmeye başladı. Zihninin körelmeye başladığını idrak ettikten sonra kendisi için yeni bir amaç buldu: Savaş sanatında ustalaşmak.

"İzle ve öğren."

Osiris | Seçkin Tayfa

Sıra Dışı Ajan

Osiris, bu lakabını hedefleriyle ilgili çok hızlı kararlar verdiği için kazandı. Arkasında yatan mantık basitti aslında: "İnsanın zamanı benimki kadar değerli olduğunda havadan sudan konuşmakla neden vaktimi harcayayım?"Kendinden emin, yetenekli ve hızlı davranan Osiris, düşmanlarını eşi benzeri görülmemiş bir verimlilikle ortadan kaldırmaya bayılır.

"İtirazı olan?"

Saha Asisi | Seçkin Tayfa

Güzide Ajan

Seçkin Tayfa'nın şehir içi operasyonlarında yerel konum hakkında uzman olan saha asileri etraflarında olan bitenleri sürekli takip eder.

"İşaret buydu."

Özel Ajan Ava | FBI

Üstat Ajan

İlk başlarda göz ardı edilen Özel Ajan Ava daha sonra takımı tarafından en üst düzey gizli silah olarak nitelendirilmeye başladı. Alabileceği toplam beş FBI Onur Madalyası'ndan üçünü almış olmasına rağmen Ava, başarılarına pek odaklanmaz. Ona göre bu durum, New Jersey şehrinde dört büyük erkek kardeşle büyümekle kıyaslanamaz. Özel Ajan Ava basit şeylerden zevk alır; net zaferler, soğuk bira ve kötü adamları kevgire çevirmek.

"Beni görürler. Kafaları karışır. Sonra da ölürler."

Michael Syfers | FBI Keskin Nişancısı

Üstün Ajan

An ex-Division I athlete, Syfers was recruited by the FBI after a catastrophic knee injury ended his sports career early. Yet even in adversity he remained positive. It's rare to find someone whose desire to succeed is matched by their desire to do good, but Syfers checks both boxes.

"Tekrarlarımı bitirdim tabii ki."

Markus Delrow | FBI Rehine Kurtarma Ekibi

Sıra Dışı Ajan

Markus Delrow için her detay önemlidir. Ekipman, savaş planları, karşı taktikler, kısaca aklınıza gelebilecek her türlü detay en ufak ayrıntısına kadar Delrow tarafından defalarca göz önünde bulundurulmuştur. İki adım önde olmak Delrow'un uzmanlığıdır, aynı zamanda kendisi operasyonun beyni olmaktan da büyük bir gurur duyar.

"Geriye kalan tek şey planı uygulamak."

Ajan | FBI SWAT

Güzide Ajan

FBI'ın SWAT takımları yüksek riskli durumlarda kullanılır. Terörle mücadele, rehine kurtarma ve bomba imha etme, FBI'daki SWAT ajanlarının uzmanı olduğu şeylerden sadece birkaçıdır.

"Sadakat, Cesaret, Dürüstlük."

Maximus | Sabre

Sıra Dışı Ajan

İçindeki korlaşmış öfkeyle ve hem küçük hem de büyük saygısızlıklara karşı saplantılı bir intikam duygusuyla hareket eden Maximus, yakın muharebe desteği için Sabre'ın birinci tercihidir. Kanla ödenemeyecek kadar küçük saygısızlık diye bir şey yok.

"Hayır, asıl SEN çok fazla tepki gösteriyorsun."

Dragomir | Sabre

Sıra Dışı Ajan

Pek konuşmayan biri olan Dragomir rahatsız edici derecede sabırlıdır. Bir mevkiyi günlerce tutabilmesiyle bilinir. Kimileri Sabre'ın en iyi nişancılarından biri olduğunu söylerken kimileri de kestirdiğini söyler. Fakat kimse bunların ne kadar gerçek olduğunu bilmiyor.

"....Bekliyorum."

"Doktor" Romanov | Sabre

Üstat Ajan

30 yılı aşkın bir süredir ihtilaflı sınırlardan ustaca bir şekilde ilaç kaçakçılığı yapan "Doktor" artık Sabre'ın Araç Aksatma Harekâtlarının yönetiyor. Birden fazla BM enerji tesisini aynı anda yok ettiği iddia edilen Romanov, düşmanları tarafından oldukça ihtiyatlı, emin ve korku verici biri olarak bilinir. Fakat annesinin gözünde o, yanlış insanlara bulaşmıştır.

"Durum gayet basit. Plan yapıyoruz ve yaptığımız planı kazanmak üzerine kuruyoruz."

Becerikli Rezan | Sabre

Üstün Ajan

Usta bombacı ve oldukça tebrik alan Hazırlıklı Olmanın Sağladığı Neşe kitabının yazarı Becerikli Rezan, kendini Sabre'ın Operasyon Amiri olarak atadı. İşler kızıştığında ortaya çıkan dizginlenemez öfkesinden ötürü Kızıl Rezan lakabına da sahiptir ama kimse bunu onun yüzüne karşı söylemez.

"Yaptığım işten gurur duyuyorum."

Kara Kurt | Sabre

Üstün Ajan

Kara Kurt, Sabre'ın düşmanlarını izini büyük bir titizlikle ve dikkatle sürer. Doğu Avrupa'nın çetin ormanlarında yetiştiği için civarında insan olup olmadığını büyük bir doğrulukla hissedebilir ve hissettiğinde de ne yapması gerektiğini bilir.

"Öldürmek için onları görmeme gerek yok."

B Bölüğü Subayı | SAS

Güzide Ajan

Oldukça gizli ve ölümcül olan SAS subayları sızma, rehine kurtarma ve --GİZLENDİ-- gibi kamunun gözü önünde gerçekleştirilmeye uygun olmayan görevlerde yeteneklerini geliştirmek için yıllarını verirler.

"Cesaret gösteren kazanır."

Asker | Anka

Güzide Ajan

Anka tarafından Bölge Geri Alma Harekâtlarında destek sağlaması için işe alınan yetkin bir atıcı. Askerler tek başlarına ölümcüldür, bir araya geldiklerindeyse yıkıcıdır.

"Ne zaman ateş ediyoruz?"

İnfazcı | Anka

Güzide Ajan

Anka Bağlantısı için çalışan çok farklı alanda uzmanlıklara sahip bir kiralık katil. İnfazcılar bütün görevleri almaz, sadece ilginç bulduklarını alırlar.

"Vakit nakittir."

Sapan | Anka

Sıra Dışı Ajan

Sapan, Anka Bağlantısı'nın yakın muharebeleri için oldukça hayati bir unsurdur. Her daim parmak ucunda gezen ve çok az kaynakla çok yıkıcı sonuçlar alabilen Sapan, bu lakabını Anka'nın üssünü sadece M9 süngüsü ve bulduğu silahlarla geri almasına borçlu.

"Bıçaklayabiliyorsam bıçaklarım."

Maç Sonu Övgüleri

Counter-Strike sadece leş/ölüm/asist demek değildir; bazen en etkin bombaları attığını bilmek de insanı mutlu eder.

Yeni Silah Koleksiyonları

Yeni İskandinav, St. Marc, Canals ve Parçalanmış Ağ silah koleksiyonlarından ödüller kazan.

Parçalanmış Ağ Bıçakları

Orijinal tasarıma sahip dört yeni bıçak çıkardık: Paraşüt Kordonu Saplı Bıçak, Hayatta Kalma Bıçağı, İskelet Bıçak. Bu dört bıçaktan birini kazanma şansı için Parçalanmış Ağ Silah Kasası aç.

İskandinav Koleksiyonu

İskandinav Koleksiyonu'nda The Honey Badger'ın tasarımları yer almaktadır

St. Marc Koleksiyonu

St. Marc Koleksiyonu'nda Chemical Alia'nın tasarımları yer almaktadır

Canals Koleksiyonu

Canals Koleksiyonu'nda Teo~'nun tasarımları yer almaktadır

Parçalanmış Ağ Çıkartma Koleksiyonu

Collect all-new Shattered Web stickers designed by community artist daniDem, available only as rewards during Operation Shattered Web.

Parçalanmış Ağ Grafitileri

Parçalanmış Ağ Görevleri

Her hafta birbiriyle çakışmayan ve istediğin sırada tamamlayabileceğin 6 görevi içeren yeni bir görev kartı alacaksın. Basit Eğlence, Rekabetçi, Tehlikeli Bölge, Muhafız ve diğer birçok oyun modunda görevleri tamamlayarak yıldız kazan!

Eşli Muhafız ve Saldırı Görevleri

Bu yeni zorlu eşli senaryoda bir arkadaşınla eşleş ve dünyayı teröristlerden kurtar. Görevleri istediğin sürede tamamla, operasyon yıldızı ve silah düşürmesi elde etmek için Muhafız TP'si kazan.

Yükseltilebilir Parçalanmış Ağ Operasyonu Jetonu

Parçalanmış Ağ Operasyonu Jetonu'nu Bronz'dan Elmas'a kadar yükseltmek için görevleri tamamla.

Yeni Haritalar

Yeni Lunacy haritasındaki ay karakolunda Uçan Gözcü görevlerinde oynarken düşük yer çekiminden olabildiğince faydalanmaya bak ve ayrıca topluluk tarafından Tehlikeli Bölge için oluşturulmuş yeni Jungle haritasında birinci olmaya çalış. Bunlar normal eşleştirmelerde de kullanılabilir olacaktır.

 

Parçalanmış Ağ SSS

Ödülleri nasıl kazanırım?

Parçalanmış Ağ Operasyonu, mücadele bileti gibi yapılandırıldı. Bir sonraki yıldız gereksinimine ulaşacak kadar yıldız kazandığında operasyon ödüllerini elde edersin. Mesela şu an 20 yıldızın varsa ve bir sonraki ödül 22 yıldızda geliyorsa bunun için 2 yıldız daha kazanman gerekecek. Yıldızları görevleri tamamlayarak ya da satın alarak elde edebilirsin.

Operasyon yıldızlarını nasıl kazanacağım?

Haftalık görev kartında yer alan görevleri tamamlayarak operasyon yıldızı kazanırsın ya da oyun içinden yıldız satın alabilirsin. Her haftalık görev kartı en fazla 6 yıldızlık görev sağlar (10 yıldız sağlayan ilk hafta kartı dışında) ve zamanını iyi kullanmak için bütün görevleri de tamamlamak zorunda değilsin. Görevleri tamamlayarak en fazla 100 yıldız (ödüller yolundaki bütün ödüller için yeterlidir) kazanabilirsin.

Operasyon jetonumu nasıl yükseltebilirim?

Parçalanmış Ağ Operasyonu Jetonu, haftalık görev kartlarıyla yükseltilebilir. Jeton 33 görevde Gümüş, 66 görevde Altın ve 100 görevde (görevlerin tamamı) Elmas olur.

Ödüller yolunu tamamladıktan sonra daha fazla ödül kazanabilir miyim?

Evet. Ödüller yolunu istediğin kadar tekrar edebilirsin. Görevleri tamamlayarak 100 yıldız kazanmış olsan bile bu görevlere tekrar katılarak ödüller kazanmaya devam edebilirsin.

Hangi ajanların kendilerine özel sevinç nidaları ve sesleri var?

Usta ajanların kendilerine özel sevinç nidaları ve sesleri vardır, ayrıca istenilen herhangi bir haritadaki herhangi bir oyun modunda kuşanılabilirler. 100 yıldız kazanıldığında bir tane usta ajan kazanılır.

Görevleri bilet olmadan oynayabilir miyim?

Evet fakat operasyon ödülleri kazanamazsın. Operasyon ödüllerini kazanmak için hesabında bir operasyon bileti etkinleştirmelisin.

Biletle birlikte ne elde edeceğim?

  • Parçalanmış Ağ Operasyonu Jetonu, bu jeton Bronz'dan Elmas'a kadar yükseltilebilir ve CS:GO profilinde sergilenebilir.
  • Operasyon ödüllerine yeni karakterler, grafitiler, Parçalanmış Ağ çıkartmaları, Parçalanmış Ağ silah kasaları ve üç yeni koleksiyondan elde edilebilecek silahlar dahildir.
  • Görevler tamamlandığında fazladan TP.

Operasyon bileti hediye edebilir miyim?

Operasyon biletleri alındıktan bir hafta sonra hediye edilebilir. Operasyon biletleri alındığı esnada hediye olarak gönderilemez.

Görevlere nasıl katılacağım?

Görevlere katılmak için ana menüden görevlere tıklaman yeterli. Tıkladıktan sonra görevler otomatik olarak kuyruğa eklenir.

Parçalanmış Ağ Operasyonu ne kadar sürecek?

Operasyon 16 haftadan daha uzun sürecek. 16 hafta boyunca her hafta yeni görevler açılacak.For more FAQs see the Operation Shattered Web Support article.